Новости

04-04-2014

В Україні рейдери захопили ринок оцінювання нерухомості і вимагають шалені "відкати"


Оцінювальники б'ють на сполох – рейдери можуть знищити ринок. В Україні в небезпеці опинилися оцінювальники нерухомості. Тих, хто не захотів платити "відкатів", з ринку посунули, зговірливіші переакредитувались і захищають свій бізнес від посягань опонентів, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вже два місяці в Україні за новими правилами визначають вартість об'єктів. Ще торік до власника нерухомості приходила людина з фотоапаратом. Ретельно фіксувала стіни, стелю та підлогу і навіть фасад. Із реального стану об'єкта визначалась ринкова вартість. Тепер оцінювач нікуди не ходить. Усе обчислює комп'ютерна програма. І власнику цієї програми всі мають платити.

"Є одна організація, яка зареєструвала програму, що робить оцінку по всій Україні. Гроші, які отримують за послуги оцінювача – 80 відсотків, які ідуть в цю компанію", - розповідають оцінювачі.

Кажуть, що син колишнього президента Віктора Януковича доклав руку до цієї справи, і тому раніше нічого виправити було неможливо. Тепер же оцінювальники сподіваються, що справу вдасться залагодити, бо це справжнє пограбування.

Источник

Контакты

+38 (050) 289 23 15
+38 (093) 034-57-06
advice18032013@gmail.com
91011, Украина, г. Луганск, ул. Дзержинского 33, офис 105 (ориентир ост. Динамо)

Обратная связь

Мы получили Ваше сообщение.
Спасибо!